Monday, July 18, 2016

18-24 Temmuz Haftalık Burç Yorumu: Zor bir hafta!


18-24 Temmuz Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta genelinde tüm burçları genel olarak neler bekliyor?

Salı: ♌☿
Düşüncelerimizi yapılandırmaya başlıyoruz. Artık olaylara daha mesafeli, daha gerçekçi bakabiliyoruz. Ne olup bittiğini daha net algılıyoruz. Düşüncelerde disiplin, düzen, metod ve araştırmacılık hakim. Entelektüel bir otorite figürü devreye girebilir! Sağduyulu ve adil yaklaşım için bir fırsat!

Çarşamba: ♌☿150°
Haberleşme konusunda bir kafakarışıklığı söz konusu. Aşırı hayalcilik, fantazilere takıntılı düşünceler hakim. Yalanlara aldanabiliriz. Endişeler, kuruntular, gerçek olmayan şeyler zihnimizi meşgul ediyor. Düşünceler ve iletişim konusunda günlük yaşamamıza gizlice örülmüş, sinirlendirici, gerginlik yaratıcı zorluklar var. Yazılı, sözlü ifadede kargaşa hakim. Hayaller ve zihin, birbiri yokmuş gibi davranıyor. Fantaziler, net algılamayı engelliyor. Net görülemeyen ve bu yüzden aşılamayan bir sorun yüzünden kaçış isteği, umutsuzluk yaşıyoruz. Saptanamadığı ve çözülemediği için derinden derinden huzursuz eden bilinçsiz bir problem var. Yüzleşilemediğimiz sorunlarımız var. Kısa seyahatler sırasında kayıplar yaşanabilir.

Bu kadar negatifliğin içinde kendimizi pozitif olmaya zorlarsak, en azından bugün zorlu koşullarda bile değer üretme kapasitemiz var. Nefisimize hakim olacağımız ve otoriteyle iyi geçineceğimiz bir gün. Sevgimizi yapılandırmalıyız.

Perşembe: 150°
Bugün ilişkilerimizin gerçekliğiyle başedemiyoruz, ve hayallerimize sığınıyoruz. Gerçekdışı hayallere kapılıp, hayalkırıklıkları yaşayabiliriz. Bir skandal patlak verebilir. Yine aldatılma riskimizin çok yüsek olduğu bir gün. Narkotik konulu, bağımlılıklarla ilgili sorunlar yaşanabilir. Gerçeklerle idealler arasındaki saptanamayan sorun içimizi sıkıyor, bizi huzursuz ediyor. 

Cuma: ♌☿150°
Düşüncelerimiz ve mantıksal algılamamız dönüşümümüzü engelliyor. Takıntılarımız yüzünden düşünemiyoruz, algılayamıyoruz. Ideolojik güç savaşları var. Yeni bir dünya düzeni kurulurken, bastırılan düşünceler dehşet verici yıkımlara yol açıyor. Otorite ile güç savaşı. Gizli bilgiler yıkıcı bir şekilde ortaya çıkıyor. Acımasız söylevler işitebiliriz. 
Benliğimiz ve arzularımız çok daha dışavurumcu hale geliyor. Risk almaya daha eğilimli olduğumuz bir dönem.

Bu hafta burçların tek tek nasıl etkileneceğini 20 Temmuz Oğlak burcunda Dolunay videomdan izleyebilirsiniz.

No comments:

Post a Comment