Friday, July 22, 2016

23-24 Temmuz Hafta Sonu Burç Yorumları: Daha fazla drama, Daha fazla dalgalanma!23-24 Temmuz Hafta Sonu Burç Yorumları: Daha fazla drama, Daha fazla dalgalanma!


Bu hafta sonuna damgasını vuran gökyüzü olayı Aslan burcuna giren benliğimizin gezegeni Güneş: Kendimizi içtenlikle dışavurmaya başlıyoruz! Korkusuzca daha dramatik, abartılı bir ifade takınabiliriz. Bu hafta sonu başka spesifik bir açı meydana gelmeyeceğinden, Cumartesi Balık burcunda Pazar öğleden sonra ise Koç burcunda gezinecek duygularımızın gezegeni Ay hislerimizdeki dalgalanmaların ana müsebbibi olacak.


#KOC Bu hafta sonu romantik açıdan çok şanslısınız. Aşk yüzünüze gülebilir! Cumartesi biraz kaçmak isteyebilirsiniz.  Pazar bomba gibi bir enerjiyle dolacaksınız!


#BOGA Enerjinizi eve, aileye yönelttiğiniz bir süreç başladı. Cumartesi arkadaşlarınızla keyifle sosyalleşecek, Pazar ise sakin bir inzivayla kafayı dinlemek isteyeceksiniz.


#IKIZLER Bu ara çok meraklısınız! Durdurulamaz bir öğrenme, ve öğrendiklerinizi paylaşma isteğiyle yanıyorsunuz! Cumartesi hedeflerinizi gerçekleştirmek için emek sarfedeceksiniz. Pazar ise ürettiklerinizi arkadaş grupları veya organizasyonlarda paylaşmak istiyorsunuz.


#YENGEC Maddi açıdan çok şanslı bir döneme girdiniz! Cumartesi umuldamık bir seyahat gündeme gelebilir! Pazar ise otorite figürlerini içeren iyi haberler alabilirsiniz.


#ASLAN Kimliğinizi, duruşunuzu ve dışarıya verdiğiniz izlenimi mükemmelleştireceğiniz bir süreç. Kredi, borç, finans gibi ortak paralı işlerde yararlı olmak istiyorsunuz. Pazar ufkunuzu genişletecek olaylara gebe! 


#BASAK Köşeye çekilip iç muhasebenizi yapmak istiyorsunuz. Gerçek duygularınızla yüzleşmek size iyi gelecek. Cumartesi eşinizle keyifli paylaşımlarda bulunacaksınız. Bekarları ise evlilik konusunda bir şans bekliyor! Pazar ise daha yoğun, derin duygular görünüyor.


#TERAZI Arkadaş çevrelerinde bir sosyal kelebek gibi parıldayacağınız bir dönem! Cumartesi iş arkadaşlarınızla paylaşımlarda bulunmak güzel sonuçlar verebilir. Pazar öğleden sonra aşk için şanslı saatler!


#AKREP Toplum önündeki itibarınızı önemseyeceğiniz bir dönem. Sorumluluklarınız artıyor. Cumartesi risk alacağınız, aşk oyunlarına girişeceğiniz bir gün. Pazar  akşamı artık sizin için faydalıyı zararlıyı ayırt edeceksiniz.


#YAY Yabancılarla temasınızın arttığı, seyahatlerin, akademik uğraşların önem kazandığı bir süreç. Cumartesi evinizde, aileniz için faydalı olmak istiyorsunuz. Pazar öğleden sonra “o kişiyle” romantik paylaşımlar nihayet gündeme gelebilir!


#OGLAK Şeylerin altındaki derin anlama kafa yormaya başladığınız bir dönem. Cumartesi yakın çevrenizle eğlenceli, bol sohbetli, şakalı esprili saatler size çok iyi gelecek. Pazar tekrar aklınıza gelen anılarınız, hatıralarınız sizi dönüşüme uğratabilir.


#KOVA Evlilik/ilişki veya iş ortaklığı konuları zihninizi çok daha fazla meşgul ediyor. Cumartesi para konusunda çok şanslısınız! Bir haber gelebilir! Pazar zihinsel olarak çok formda olduğunuz bir gün! Düşünceler, mantıksal ilişkiler sanki ışık hızında beyninizden geçecek!


#BALIK Hayatınıza bir düzen vermek istediğiniz, en ince detaya bile özen gösterdiğiniz bir dönem. Cumartesiniz kişisel bakımınızla geçebilir: İmajınızı yenilemek için mükemmel bir gün! Pazar gelirinizi etkileyecek güzel gelişmelere gebe!

No comments:

Post a Comment