Monday, October 10, 2016

10-16 Ekim Haftalık Burç Yorumu


10-16 Ekim Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta genelinde tüm burçları genel olarak neler bekliyor?
(Kendi burcunuzu, bu resmin altındaki yorumlarda okuyabilirsiniz. Yükseleninizi de okumayı unutmayın.)

Salı: ♎☿☌♎♃,♑*♓♆
Haftaya olumlu düşüncelerle başlıyoruz. Her zamankinden daha şakacıyız, öğrenme isteğimiz yüksek. Okuma, yazma ve iletişim konusunda genişleyeceğimiz bir gün.

Ayrıca sanatsal girişimlerimizi başlatmak için doğru zaman. Hayalimizdeki projelere start verebiliriz. İlham, vizyon ve yaratıcılık çok yüksek.

Perşembe: ♎☿
Hafta ortası düşündüklerimiz harekete geçmemizi engelliyor.  Bugün sözel tartışmalara girmekten, kalp kırıcı sözlerden kaçının.

Cuma: ♎☿*♐♄
Dünkü engelleyici düşüncelerden sonra zihnimizi gerçekçi bir şekilde yapılandırıyoruz. Sorumlu fikirler, planlı programlı bir akıl ile hedefimize doğru emin adımlarla çalışıyoruz.

Cumartesi:  ☍♈♅
15 Temmuz’da yaşanan gaddar, vahşi, hain enerjiye benzer bir enerji tekrar aktive oluyor. Milletçe çok dikkatli olmamız gereken tehlikeli birkaç gün. İsyankar, asi, anarşist, bozguncu hareketlere karşı Allah ülkemizi korusun.

Pazar: ♎☿♑♇,♈☍♎
Takıntılı zihnimiz algılamamızı engelliyor. Gizli bilgiler acımasızca kullanılabilir. Bastırılan fikirler bir anda zararlı bir şekilde patlayabilir. Düşünceler ve iletişimle güç savaşları söz konusu. 
Ayrıca dürtüsel, düşüncesizce harekete geçme neticesinde kaotik sonlanmalar vuku bulacak.

Bu hafta tek tek burçları neler bekliyor?

#KOC Hafta başı evlilik ve ortaklıklar konusunda olumlu zihninizle genişliyorsunuz. Sanatsal bir işle uğraşanlar hayallerindeki projeye başlayabilir. Perşembe kariyerinizde, ortaklıklarınızla yaşayacağınız görüş ayrılıkları harekete geçmenizi engelliyor. Sözlü tartışmalarda itidalli olun. Cuma yüksek öğrenimle ilgili ilişkilerinizde veya yabancı ortaklıklarınızda gerçekçi düşüncelere sahipsiniz; ve hedefinize planlı, metodik, disiplinli bir şekilde ilerliyorsunuz. Cumartesi eşinizle aranızda bir kaos, isyan patlak verebilir. Ani, beklenmedik sinirli yaklaşımlardan kaçının. Pazar uzun süreli ilişkilerde, evlilikte ve ortaklıklarda ani, kaotik bitişler yaşanabilir. İş ortaklıklarınızda bastırılmış fikirler yıkıcı bir şekilde patlayabilir. Koç’un öncülüğüne biraz yapıcı ve sakin bir üslup ekleyerek bu sorunları aşabilirsiniz.

#BOGA Salı çalışma hayatınızda olumlu zihninizle büyüyorsunuz. Yüksek öğrenimde ya da yabancılarla, takım çalışmalarında çok yaratıcı işlere girişebilirsiniz. Perşembe, çalışma hayatınıza odaklanmış düşünceleriniz, akademik ya da yurtdışı aksiyonlarınızı engelleyebilir.  Cuma çalışma hayatınızda ortaklı paralar (borç, bankacılık, kredi, hisse, vergi, sigorta, miras) konusunda sorumlu ve gerçekçi düşünceleriniz başarılı sonuçlar almanızı sağlayacak. Bursla ilgili iyi haberler gelebilir. Cumartesi ve Pazar, hizmet ve fedakarlık temalı büyük bir karmaşa yaşayacaksınız. Pragmatik tarafınız ile karşılıksız veren merhametli yanınız karşı karşıya gelecek. Bu gerilimi ikili bir ilişki kanalıyla deneyimleyeceksiniz. Yurt dışı kaynaklı dönüştürücü bir olay iş hayatınızı kökten değiştirebilir.

#IKIZLER Salı aşk konusunda iyimser yaklaşımınız ile şans kapınızı çalacak. Çocuğu olanları evlatlarıyla ilgili olumlu haberler bekliyor! Bitmesi gerekenleri gönderip yeniye yer açarsanız, kariyerinizde yaratıcı yeni projelere başlayabileceksiniz. Perşembe, aşk temları fikirler, bu bitişleri engelliyor. Bütünleştiğiniz, kaynaştığınız bir partnerle sözlü münakaşaya girme riskiniz var, sakin olun. Cuma, devam eden ilişkinize isim koymak, imza atmak için çok gerçekçi ve sorumlu pozitif enerjiler var: Evlilik teklifi için mükemmel gün! Cumartesi, ilgi odağı olmak ve takımın görünmeyen bir parçası olmak ikilemini yaşayacağınız bir kaotik sorun cereyan ediyor. Pazar, arkadaşlar sebebiyle romantik ilişkiler sonlanma sınavından geçiyor. Olumsuz olanı ıslah edip tekrar hayata döndürme sorumluluğu sizi bekliyor!

#YENGEC Haftanın ilk günleri aileniz ve evinizle ilgili olumlu düşünceleriniz, ev, tapu, konut, toprak konularında genişlemenizi sağlıyor. Yabancı ortaklarla yaratıcı projelere girişebilirsiniz. Perşembe, evle, konutla ilgili düşünceleriniz ortaklıklarda ve ilişkilerde harekete geçmenizi engelliyor. Cuma, artık ev/konut konusunda sorumlu, çalışkan, zaman zaman hizmetçi tutumunuz gerçekçi sonuçlar almanızı ve hedefinize doğru başarılı adımlar atmanızı sağlıyor. Cumartesi, Pazar aile-kariyer temalı bir kaos sizi bekliyor. Aynı şekilde ev, konut ve toplumsal itibarınız arasında cereyan edecek beklenmedik sürprizlere, ve gözüpek hareketler neticesi sonlanmalara hazırlıklı olun. Evle, toprakla, arsayla ilgili konular sebebiyle eşinizle veya ortağınızla karşı karşıya gelebilir, dönüştürücü gerilimler yaşayabilirsiniz.

#ASLAN Salı, entelektüel meraklarınızda olumlu zihniniz sayesinde büyüyeceksiniz. İşinizde, ortaklı paralar kullanarak hayalinizdeki projeyi hayata geçirebilirsiniz. Perşembe, kardeşlerinizle sözlü tartışmalar neticesi işle ilgili hareketleriniz engellenebilir. Cuma, bekarlar yakın çevresine başka bir gözle baksın: çok gerçekçi, ciddi, sorumlu bir ilişki filizlenebilir. Cumartesi, küçük dünyanızdaki benliğiz uzak ufuklardan gelen şoke edici bir haberle sarsılabilir. Pazar, bu konu bazı akademik, felsefi, dini ya da hukuki sonlanmalara işaret edebilir. Ayrıca, yakın çevrenizde bastırılan bazı fikirler, iş hayatınızı dönüştürecek şekilde patlayabilir. Sabırlı ve dikkatli bir şekilde bu itilafları çözmelisiniz.

#BASAK Haftanın ilk kısmında maddi açıdan iyimser bakış açısıyla kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız. Ortaklıklarınızla çok yaratıcı, sanatsal işlere girebilirsiniz. Ayrıca bekarları evliliğe dönüşebilecek, “hayallerinin aşkını” bulma fırsatı bekliyor. Perşembe, maddiyata odaklanmış düşünceler, aşk konusunda harekete geçmek isteyen motivasyonla çatışıyor. Cuma, bir mülk satışı/kirası neticesinde, ya da toprakla ilgili konulardan yüklü miktarda para gelebilir. Cumartesi, “benim param-senin paran” konulu bir kavga patlak verebilir. Hiç beklenmedik, sürpriz bir miras konulu münakaşalar yaşanabilir. Pazar devam edecek ve bir sonlanmayla neticelenebilecek bu süreci itidalle yönetmelisiniz. Aile içinde evle, arsayla ilgili gizli kalmış bilgiler bir anda yıkıcı bir şekilde ortaya çıkıp tüm ev içi ilişkileri dönüştürme potansiyeline sahip. Malın geçici, bağların baki olduğunu unutmayın.

#TERAZI Salı kimliğinizle, imajınızla ilgili olumlu fikirleriniz dış görünüşünüzde estetik bir gelişmeye işaret ediyor. Ailenizin desteklediği işinizde yaratıcı yeni girişimlere, “hayalinizdeki projeye” başlayabilirsiniz. Perşembe, imajınıza, kimliğinize ve hayata tutumunuza odaklanmış zihniniz ailenizle ilgili atmanız gereken adımları engelliyor. Bir bilinçli benlik ile bilinçdışı duygular gerilimi söz konusu. Cuma kendiniz ve kardeşinizle ilgili çok gerçekçi, sorumlu düşünceleriniz neticesinde ortak hedefinize doğru emin adımlarla, disiplin ve çalışkanlıkla ilerliyorsunuz. Cumartesi, uzun süreli ilişkiniz bir sürpriz ile sınanacak. Pazar “ben ne verdim-ne aldım” temalı, kaotik bir gerginlik ilişkinizde sonlanma enerjisi yaratıyor. Terazinin olayın iki yüzünü de anlayıp, ona göre objektif karar veren adil yanını çalıştırın. Ayrıca, ailenizle aranızda bazı güç savaşları bu sürece eşlik edebilir. Bireyliğinizle ailevi ihtiyaçlarınızı barıştırmanız gerekiyor.

#AKREP Haftaya bir süredir yaşadığınız engellenmişlik hissinin zihinsel gelişmenizi sıkıştırmasıyla ve büyük resmi algılamanızı kısıtlamasıyla başlıyorsunuz. Ancak iletişim yetenekleriniz ve risk alma beceriniz sayesinde yaratıcı bir projeye start verebilirsiniz. Bu iş yakın çevrenizi ve çocuklarınızı, sevgilinizi içine alan “hayalinizin projesi” olabilir. Perşembe, odaklanamayan zihniniz öğrenme/öğretme fonksiyonunuzu engelliyor. Cuma bu sıkıntıyı aşmak için bir fırsat! Spiritüel, dini aktiviteler ve ibadet iletişimsel/zihinsel sorunlarınızı aşmanıza ve maddi getirisi yüksek bir işte, hedefinize doğru planlı programlı çalışmanıza yardımcı olacak. Cumartesi yalnızlık hissi ve sağlık anlamında yorgunluklar, “canıma tak etti!” hissine girmenize yol açabilir. Burada anahtar kelimeniz “fedakarlık” olmalı. Karşılık beklemeden, tüm varoluşu sevmek, ve vicdanlı, merhametli, özverili bir tutumla tüm muhtaçlara yardım etmek sizi bu sıkıntılardan kurtaracak. Biraz inziva, iç sesinizi dinleme, meditasyon, ayrıca evcil hayvanlarla vakit geçirmek, mutlak hizmet sizi şifalandıracak. Kardeşlerle yaşanabilecek güç savaşlarına dikkat.

#YAY Salı takım çalışmasında zeki ve iyimser tavrınız olumlu bir büyümeye işaret ediyor. Evle, toprakla ilgili projeler neticesinde yüklü maddi kazanç sağlayacaksınız. Perşembe, arkadaş gruplarınızla para sebebiyle bazı tatsızlıklar yaşanabilir. Cuma, gelecek ümitleriniz ve bunun için bir araya geldiğiniz insanlar, dernekler, organizasyonlar aracılığıyla gerçekçi, sorumluluk bilincinde kişisel hedefinize doğru emin adımlarla yol alma söz konusu. Cumartesi farklı olmak ile takdir görmek temalı bir içsel karmaşa yaşıyorsunuz. Pazar bu ego-superego kaosu ikili bir ilişki vasıtasıyla tekrar can buluyor ve tehlikeli sonlanmalara işaret ediyor. Özgünlüğünüzü ifade etmek ile “sırf tuhaf olmak için tuhaf olmak” arasındaki farkı idrak ettiğiniz zaman bu gerginlik de durulacak. Ayrıca Pazar, arkadaşlarınızla değer yargılarınız sebebiyle bir güç savaşına girebilirsiniz. Herkesi olduğu gibi kabul etmekte fayda var.

#OGLAK Hafta başı kariyerinizde iyimser düşünceleriniz size şans açıklığı olarak geri dönecek. Kişisel istekleriniz için kardeşleriniz ve yakın çevrenizle işbirliği yaparak hayalinizdeki projeye başlayabilirsiniz. Perşembe, kariyer odaklı zihniniz kişiliğinizle ilgili atmanız gereken adımları engelleyebilir. “Yaptığım iş gerçekten istediğim iş mi?” gibi gerilimler yaşayabilirsiniz: Bugüne kadarki yapma şevkiniz en önemli rehberiniz olacaktır. Cuma, hayır işleriyle karıyerinizi birleştireceğiniz, sosyal sorumluluk ve halkla ilişkiler konusunda çok sorumlu, disiplinli, metodik ve gerçekçi bir plan ve neticesinde başarılı sonuçlar söz konusu. Cumartesi otorite figürleriyle hem işinizde hem de ailenizde karşı karşıya geleceğiniz, zor bir gün. Pazar bu konu bir güvenlik krizine evrilebilir. İnşa ettiğiniz sağlam yapıların duygularınızı sımsıkı bastırmadığına, nefes alabildiğinize emin olun. Ayrıca, kişiliğinizle ilgili bastırdığınız bazı gizli şeyler yıkıcı bir şekilde patlayabilir, kariyerinizi geri döndürülemez şekilde dönüştürebilir. Kişisel ve profesyonel bir metamorfoza hazır mısınız?

#KOVA Salı akademik hayat ve yurt dışı konulu olumlu düşünceler ve beraberinde güzel bir genişleme, büyüme söz konusu. Maddi hayaller harekete geçmenizi engellese de, değer yargılarınızla ilgili meditatif aktiviteler farkındalığınızı geliştirmek içim mükemmel fırsatlar sunuyor. Perşembe, önyargılı düşünceleriniz spiritüel adımlarınızı engelliyor: Bakış açınızı genişletmeli, dini, felsefi tefekkür ve spiritüel çalışmalar yapmalısınız. Cuma yüksek öğrenim be uzak seyahatlerden tanıdığınız yabancı arkadaş grupları size hedefinize ulaşmak için çok yardım edecek. Çalışkan, sorumlu, gerçekçi akademik hedeflerinize başarıyla gideceksiniz. Cumartesi uzak ufuklara yelken açmak ve küçük lokal dünyanızdan kopmakla sonuçlanacak şoke edici bir haber alabilirsiniz. Pazar bu mahalleniz-yabancılar temalı bir gerilime dönüşebilir ve sizin kalbiniz bu sefer egzotik olandan yana atıyor. Ayrıca Pazar, yabancı ülkelerdeki gizli düşmanlarınız stratejik güç savaşları başlatabilir, onlara karşı müteyakkız ve hazırlıklı olun. Dua, ve spiritüel farkındalık size yardımcı olacak.

#BALIK Salı ortaklı paralar konusunda olumlu düşünceleriniz bu pozitifliğin somutlaşmasına vesile olacak. Bir burs, kredi, miras, ya da eşinizin/ortağınızın zenginleşmesi haberi gelebilir! Ayrıca bu süre zarfında takım çalışmasıyla kişisel rüya projenizi hayata geçirebileceksiniz. Bu ara sloganınız “bir elin nesi var, iki elin sesi var!” Perşembe, gizli saklı olanı araştırmaya odaklı zihniniz arkadaş gruplarınızdaki birliğe nifak sokuyor gibi: negatif düşüncelere izin vermeyin. Cuma, ödenek, burs, kredi sayesinde kariyerinizde hedefinize doğru emin ve gerçekçi adımlarla ilerliyorsunuz. Cumartesi son zamanlarda fazla bel bağladığınız bu ortaklı paralar ile kendi paranız arasında beklenmedik bir sıkıntı yaşanabilir. Pazar devamına eşinizle veya ortağınızla paylaştığınız paralar ve maddi kaynaklar konusunda itilafa düşebilirsiniz. Bu sürece, bağlı olduğunuz derneklerin ve organizasyonların yine burs, kredi, borç gibi konularda sıkıştırması eşlik edecek. Bu hafta ortaklı paralar sizin için çetrefili bir konu: hafta başı ilerlemeniz için büyük imkanlar sunsa da, ödeyemeyeceğiniz borçlara kesinlikle girmeyin, gerçekiliği elden bırakmayın!No comments:

Post a Comment