Monday, October 3, 2016

3-9 Ekim Haftalık Burç Yorumu: Fırsatlar, Engeller ve Büyük Krizler3-9 Ekim Haftalık Burç Yorumu: Fırsatlar, Engeller ve Büyük Krizler

Bu hafta genelinde tüm burçları genel olarak neler bekliyor?

Salı: ♎☉*♐♄
Haftaya istediklerimizi sorumluluk bilinciyle yaparak başlıyoruz. Özümüze uygun işlerde disiplinle gayret gösterirsek, başarı için fırsatlar var.

Perşembe: ♏♀*♑♇,♑♂□♎♃
Hafta ortasında dönüşüm isteğimiz artıyor. Eskinin bitmesine izin verirsek yeni büyük fırsatlar var! Tutku ve yoğunluk seviyesi çok yüksek!

Hareketlerimiz büyümemizi engelliyor. Girişimlerimizi geliştirmekte zorlanıyoruz. Savaşçı yaklaşımımız büyük resme odaklanmamıza izin vermiyor. Tutamayacağımız sözler vermeyelim.

Cuma: ☿→♎,♎☉□♑♇
Düşüncelerimizde tarafsızlığın hüküm süreceği bir 3 haftalık sürece giriyoruz. Bu dönemde zihnimiz zıtları barıştıracak, barış, uyum ve ahenk yaratacak. Zihnimiz güzelliklere odaklanacak.

Cuma itibariyle haftasonu dahil güç savaşlarına şahitlik edeceğiz. Zorba, acımasız enerjiler hakim. Hayatta kalma imtihanları deneyimlenebilir. Çok dikkatli olun.
 
Bu hafta tek tek burçları neler bekliyor?

#KOC Haftanın ilk kısmında evlilik/ortaklık ve yüksek öğrenim alanlarında, gerçek isteklerinizi sorumlu bir şekilde yapılandırmanız neticesinde fırsatlarla karşılaşacaksınız. Hafta ortasında ortaklı paraları (kredi, finans, borç) doğru değerlendirmeniz neticesinde kariyerinizde büyük bir fırsat var. Ancak, ortaklarınızla veya eşinizle atacağınız bazı adımlar, kariyerinizde büyümenizi engelleme riskine sahip, temkinli olun. Cuma itibariyle bu kariyer ortaklarınızla ilgili sorun çok acımasız bir hal alabilir, tehlikeli güç savaşlarına evrilebilir.

#BOGA Haftaya çalışma hayatınızda özünüze uygun sorumlu davranışlarınız neticesinde dönüştürücü fırsatlarla başlıyorsunuz. Hafta ortası akademik alanda çok tutkulu, uzun süreli bir taahhüde girebilirsiniz. Ancak yüksek öğrenimde attığınız adımlar, çalışma hayatınızdaki büyümeyi engelliyor. Cuma itibariyle bu devasa bir hayat memat krizine dönüşecek. İç sesinizi dinlemelisiniz!

#IKIZLER Haftaya romantik açıdan çok şanslı başlıyorsunuz! Aşkınız ve evliliğiniz için benliğinize uygun, sorumlu adımlar attığınız takdirinde çok güzel fırsatlar var! Hafta ortası, tutkulu olduğunuz işi yapıyorsanız, çalışma arzunuz sayesinde kendi fırsatınızı kendiniz yaratacaksınız! Ayrıca, dönüşüm için girişimleriniz, aşk konusunda büyük resmi görmenizi engelleyebilir. Cuma itibariyle, ortaklı paralar yüzünden eşinizle büyük bir kriz patlak verebilir. Bu dönemde bankacılık, kredi, borsa alanlarında risk almanız çok tehlikeli. Tedbirli olun!

#YENGEC Haftaya aileniz, eviniz ve günlük meşgaleleriniz konusunda hayat amacınızla örtüşen, disiplinli gayretleriniz sayesinde büyük fırsatlarla başlıyorsunuz! Hafta ortası, romantik açıdan çok olumlu, tutkulu enerjiler hakim! Risk almaya cesaret ederseniz, çok dönüştürücü, uzun süreli ciddi bir ilişki filizlenebilir. Ancak bu ilişki için attığınız adımlar sizi ailenizle karşı karşıya getirecek. Cuma itibariyle bu devasa bir güç savaşına dönüşebilir. Kalbinize kulak verin.

#ASLAN Haftanın ilk yarısı yakın çevreniz ve çocuklar konusunda sorumlu ve isteki çabalarınız, üretken fırsatlar doğuracak. Hafta ortası, eviniz ve çalışma hayatınız merkezli çok tutkulu bir dönüşüm isteği söz konusu. Ancak çalışma hayatınızda attığınız adımlar, küçük dünyanızda, ya da iletişim/ulaşım alanında amaçladığınız büyümeyi engelliyor. Cuma itibariyle işiniz ve kardeşleriniz arasında büyük bir güç savaşı cereyan edebilir. Uzlaştırıcı olmaya gayret gösterin.

#BASAK Haftaya özünüze uygun değer yargılarınızla ve evle, aileyle ilgili sorumluluklarınızı yerine getirmeniz sayesinde aile, ev, para konulu çok güzel fırsatlarla başlıyorsunuz. Hafta ortası, kardeşleriniz ve çocuklar konulu tutkulu, yeniden yapılandırıcı enerjiler hakim: Risk alırsanız çekirdek kadronuz için fırsatlar var! Ancak çocuk ihtiyaçları için giriştiğiniz hareketler, maddi büyümenizi zora sokuyor. Cuma itibariyle bu acımasızca bir çatışmaya dönüşebilir, sakin olun.

#TERAZI Hafta başında kimliğinizle örtüşen iletişim, haberleşme, öğrenme/öğretme konularında çok sorumlu, gayretli yaklaşımınız sayesinde fırsatlarla karşılaşacaksınız. Hafta ortası, evinizle ilgili bir dönüşüm size maddi anlamda büyük fırsatlar sunacak. Ayrıca, aileniz için verdiğiniz mücadele, gerçek imajınızla, benliğinizin büyümesiyle bir çatışma yaratıyor. Bu durum Cuma itibariyle kimliğiniz ile aileniz arasında büyük bir güç savaşına evrilecek. Kendiniz olmaktan vazgeçmeyin.

#AKREP Haftaya engellenmiş isteklerinize rağmen değer yargılarınız için verdiğiniz sorumlu gayretler neticesinde kendi fırsatınızı yaratarak başlıyorsunuz. Hayattaki duruşunuz, dış görünüşünüz ve yakın çevreniz, küçük dünyanız konularında bir revizyona giriyorsunuz: Bu sayede güzel dönüşümler ve fırsatlar kapıda! Lokal hayatınızı ıslah için attığınız adımlar, spiritüel büyümenizi olumsuz etkileyebilir. Cuma itibariyle inzivaya kapanma isteği ile yakın çevrenizi dönüştürme arzunuz arasında devasa bir kriz patlak verebilir. Sabırlı olun.

#YAY Haftanın ilk günleri arkadaş gruplarınız, organizasyonlar, dernekler için istekli, disiplinli adımlarınız sayesinde imajınızı, tutumunuzu çok olumlu etkileyecek fıratlar oluşacak! Hafta ortası, muhtaç kişilere yardım sayesinde maddi anlamda güzel fırsatlar doğacak. Ayrıca, maddi konuda alacağınız bazı inisiyatifler meslek ve arkadaş gruplarınızda hedeflediğiniz gelişimin önüne geçebilir. Bu durum Cuma “para mı dostlar mı” krizine dönüşebilir. İtidalli olun.

#OGLAK Hafta başında kariyer istekleriniz için sorumlu, disiplinli adımlarınıza rağmen bir türlü o fırsat önünüze gelmiyor gibi. Hafta ortası arkadaş gruplarınız ve aynı hedef için bir araya geldiğiniz kişiler, sizdeki bu tutkuyu görüp aradığınız fırsatı size sunacak! Ayrıca, kişisel istekleriniz için yaptığınız hareketler kariyer gelişiminizi baltalıyor gibi. Cuma bu durum alevlenip “benim hayatım mı? İşim mi?” merkezli bir kriz yaşanabilir. Motivasyonunuz anahtar!

#KOVA Salı yüksek öğreniminiz ve sınıf arkadaşlarınız için yaptığınız sorumlu, disiplinli, metodik, çalışkan girişimler olumlu fırsatlar yaratacak. Perşembe, kariyeriniz için isteğiniz ve tutkunuza rağmen, beklenen dönüşümü elinizde olmayan bir şey engelliyor gibi. Mücadele etmenizi engelleyen bir sıkışmışlık hissi yüzünden akademik büyümeniz sekteye uğruyor diye endişeleniyorsunuz. Hatta bu konuda Cuma itibariyle, inziva arzusuna kadar gidebilecek krizler cereyan edebilir. Biraz yalnız başınıza tefekkür, aslında her şeyin yolunda olduğunu gösterecek.

#BALIK Haftanın ilk günleri ortaklı paralar, kredi, borç, borsa konularında sorumlu yaklaşımınız ve kariyerinizdeki çalışkan, gayretli tutumunuz çok müspet fırsatlar doğuruyor. Hafta ortası yüksek öğrenim, din, felsefe ya da yurtdışıkonularındaki istekleriniz ve arkadaş gruplarınızla dönüştürücü etkileşimleriniz sayesinde bu alanlarda uluslararası fırsatlar karşınıza çıkacak. Ayrıca, arkadaş gruplarınız için başlatacağınız girişimler, finansal büyümenizi negatif etkileyebilir. Cuma borç yüzünden arkadaşlarınızla büyük krizler yaşanabilir. Mantığı ve şefkati dengeleyin.

No comments:

Post a Comment