Sunday, October 30, 2016

31 Ekim - 6 Kasım Haftalık Burç Yorumu: Nihayet olumlu bir hafta!31 Ekim - 6 Kasım Haftalık Burç Yorumu: Nihayet olumlu bir hafta!

Bu hafta genelinde tüm burçları genel olarak neler bekliyor? 

Salı: ♏☉△♓♆
Haftaya idealizmle başlıyoruz! Hayallerimiz için kendimizi adamaya hazırız! Bilincimizde empati, özveri, merhamet ve şefkat hakim. “Büyük plan”a kendimizi teslim edip, şansın kapımızı çalmasına izin vermeliyiz!

Perşembe: ♏☿*♑♇
Bu hafta fikirlerimiz neticesinde çok olumlu bir dönüşüm yaşayacağız. Perde arkasında olanı keşfetme ve açığa çıkarma konusunda çok becerikliyiz. Araştırmacı zihnimizi kullanırsak çok güzel fırsatlar var.

Cumartesi: ♐♀△♈♅
Bu haftasonu aşkla ilgili çok enteresan sürprizlerle karşılaşabiliriz! Hiç beklemediğimiz zaman, bir anda yıldırım aşkı cereyan edebilir! Yeni başlayacak bir ilişki bizi özgürleştirme potansiyeline sahip. 

Bu hafta tek tek burçları neler bekliyor?

#KOC Haftaya spiritüel açıdan kuvvetli sezgilerle başlıyorsunuz. Bu aralar metafizik, okült konularda ilgi ve beceriniz artıyor. Derinlerde olanı ortaya çıkarmak için maddesel olmayan yöntemleri denemeli ve bununla yüzleşmek için cesur olmalısınız. Hafta ortası, ortaklı paraları (burs, fon, kredi) kullanmakta yeni yaklaşımlar geliştirdiğiniz takdirde kariyerinizde olumlu bir dönüşüm söz konusu! Haftasonu yabancı kültürden kişilere dikkat edin: Kimliğinizi derinden özgürleştirecek çok sürpriz bir aşk başlayabilir! 

#BOGA Haftanın ilk kısmına ikili ilişkilerinizde ve arkadaşlıklarınızda fedakarca yaklaşımlarınız damga vuruyor. İş ortaklığı veya uzun süreli ilişki/nişan/evlilik konusunda büyük şans söz konusu! Hafta ortası, üniversiteden tanıdığınız veya seyahatler aracılığıyla bağlantı kurduğunuz yabancı biriyle büyük fırsatlar içeren ortaklıklar filiz verebilir. Haftasonu miras, borç, kredi gibi partnerlerinizin maddi kaynaklarını içeren olumlu gelişmeler gündemde. Ayrıca, kendinizi akışa bırakabildiğiniz takdirde o özel kişiyle tam bir bütünleşme ve kaynaşma meydana gelebilir! Bu birliktelik iki kişinin toplamından daha büyük bir şeye işaret ediyor!

#IKIZLER Haftanın ilk yarısı kendinizi iş yerindeki sorumluluklarınıza ve kariyer hedeflerinize adıyorsunuz: İdealizminiz mükafatlandırılacak! Hafta ortası çalışma hayatınızda bazı bitişler ve sonlanmalar neticesinde fırsatlarla dolu yeni ihtimaller filizlenecek. Haftasonu evliler arkadaşlarıyla sürpriz sosyal etkinlikler düzenleyebilir ve ortak gelecek ümitleri için somut adımlar atabilir. Bekarlarsa sosyalleşmeye özellikle özen göstersin çünkü bu gruplarda çok ani romantik başlangıçlar söz konusu!  

#YENGEC Haftaya kendinizi felsefi, dini veya akademik yüksek bilgiye adayarak başlıyorsunuz. Uzak seyahatler yapanları güzel yaratıcı fırsatlar bekliyor. Hafta ortası, bekarlar aşk açısından yılın en şanslı ve dönüştürücü günlerinden birini yaşıyor! Evliler ise ortaklıkları ve çocuklarıyla ilgili yepyeni ihtimallerle karşılaşacak. Haftasonu günlük görevleriniz, hizmetiniz ve statünüzle ilgili çok ani bir sürpriz ve özgürleşme yaşanacak. Titriniz, itibarınız veya sıradan günlük ritminizde bir vites değişimi yaşayabilirsiniz.

#ASLAN Haftanın ilk kısmında kendinizi ailenize karşı aşırı fedakar yaklaşımlarda bulabilirsiniz. Bir gayrimenkul satışı neticesinde size, eşinize veya ailenize yüklü miktarda bir para gelebilir. Hafta ortası, ailenize hizmetinizde bir dönüşüm gerçekleşecek: Eski kalıplarda bir bitiş sonucu zihninizle daha çok örtüşen bir günlük rutin doğacak. Haftasonu sanatsal aktivitelerde uluslararası yarışmalara katılmanız başarıyla sonuçlanacak. Aynı şekilde, yabancı ülkelere seyahat yapanları romantik açıdan aktif günler bekliyor.

#BASAK Haftanın ilk yarısı, kardeşlerinizle ortaklıklarınıza aşırı idealist yaklaşıyorsunuz. Bu dönemde başlayan entelektüel aktiviteler, ulaşım/nakliyat ve medya/iletişimle ilgili profesyonel ortaklıkların getiri yüksek olacak. Hafta ortası, yakın çevrenizi ve lokal dünyanızı içeren riskler almak size fırsatlarla dolu büyük bitişler ve yeni başlangıçlar yaşayacak. Haftasonu ailenizin sürpriz bir maddi kaynağı ortaya çıkabilir. Veya eşiniz ya da ortağınız ani bir kararla emlak satışı/kirası/mirası sayesinde beklemediği paralara kavuşabilir. Burs bekleyenler içim olumlu günler.

#TERAZI Hafta başında iş yerinde kendinizi sınırsızca adamışlığınızın maddi getirisini göreceksiniz. Hizmetleriniz, çalışkanlığınız materyal kazanç olarak size geri dönecek. Hafta ortası, değer yargılarınızdaki dönüşüm neticesi geçmişinizle, köklerinizle ve hafızanızla etraflıca yüzleşeceksiniz. Adeta bilinçaltınızdan “asıl” siz, size sesleniyor gibi. Dürüst bir kabulleniş muazzam fırsatları beraberinde getiriyor. Haftasonu, yakın çevrenizde size ilgisini bugüne kadar belli etmemiş biri aniden açılabilir. Zaten çift olanlar ise kardeşleri ve eşleriyle ilgili enteresan, hatta şok edici haberler alabilir.

#AKREP Artık şans ve gökyüzünün enerjisi sizin yanınızda! Hafta başında içinizden gelen yaratıcılığı ve sevgiyi özverili bir şekilde yansıtıyorsunuz. Hayat karşı yaklaşımınızda, duruşunuzda ve imajınızda gözle görülür gelişme söz konusu! Haftaortası entelektüel ve meraklı fikirlerinizin dönüştürücü gücü kişisel meselelerinizde size yardımcı oluyor. Bu hafta sizin için adeta kalpsel ve beyinsel bir “deri değiştirme”, arınma ve taptaze yeniden doğma söz konusu! Haftasonu günlük alışkanlıklarınızdan özgürleşme, özdeğerinizi olumlu yönde etkileyecek. Önümüzdeki haftaya şimdiden iş planı hazırlamak maddi açıdan karlı olacak.

#YAY Hafta başı, ebeveynlere karşı aşırı fedakar tavırlarınız bir “ben kaybı” raddesine gelmiş durumda. Bu hafta şansın ve tesadüflerin size gülmesi için öncelikle kendi duygularınızı kabul edip, onlara “annelik” yapmanız gerekiyor. Hafta ortası maddeye olan tavrınızda bir dönüşüm söz konusu: dünyevi olanı spiritüel olan için feda etmeye cesaret ederseniz, gerçek özdeğerinizi idrak edeceksiniz. Özgüveniniz ve özsevginiz canlanacak. Haftasonu bu yeni kendine güvenli, iyimser ve neşeli haliniz güzelliklerin size çekilmesini sağlayacak! İçten duygularınızı korkmadan ifade edebilirseniz, çok ani romantik yaklaşmalar gündeme gelebilir!

#OGLAK Haftanın ilk kısmında, kendiniz hariç herkese (arkadaşlar, dernekler, kardeşler, komşular) kendinizi adamanız, biraz kendinizi unutmanıza yol açıyor. Takım çalışmaları içinde hala “ben” kalabilirseniz, ve orjinal katkınızı cesurca gerçekleştirebilirseniz, bu gruplarda size büyük şanslar var! Hafta ortası, arkadaş gruplarıyla etkileşiminiz benliğinizle ilgili de kaçınılmaz dönüşümlere vesile olacak: Bu yüzleşme güzel fırsatlar içeriyor! Haftasonu, biraz ailenizin evine, ya da kendi yuvanıza çekilmek, inzivada huzur bulmak isteyeceksiniz. Kabuğunuza çekilmek, biraz enerji toplamak için size iyi gelecek. Spiritüel aydınlanma ve kişisel gelişim için bu fırsatı kaçırmayın!

#KOVA Hafta başında kariyer hedeflerinize idealistçe bağlılığınız maddi-manevi artıdeğer olarak size dönecek! Hafta ortası, azminiz, hırsınız sınanıyor gibi hissedebilirsiniz. Profesyonel hedeflerinizle yüzleşmek, ve bu hedeflerin öz benliğinize uygunluğunu sınamak için doğru zaman. Bu imtihanı geçtiğiniz takdirde, amacınıza doğru emin adımlarla yürüyüşünüzü kimse durduramayacak. Haftasonu, arkadaş gruplarınıza sözlü alışverişinize dikkat edin: sürpriz, şoke edici haberler alabilirsiniz! Bunları şansa çevirmek sizin elinizde.

#BALIK Haftanın ilk yarısı, yurtdışından gelen güzel haberler kişisel ideallerinizi gerçekleştirmenize yardım edecek. Üniversite öğrencileri derslerine adanmışlığın bireysel ödüllerini alacak. Hafta ortası, kalabalık arkadaş gruplarıyla seyahatler gündeme gelebilir. Ayrıca dostlarınız arasında özellikle yabancı uyruklu olanlar size olumlu fırsatlar sunacak. Uzun yolculuk konusundaki fikrinizi dönüştürmeniz, özellikle organizasyonlar ve derneklerde çok işinize yarayacak. Haftasonu, kariyerinizle ilgili sürpriz maddi kaynaklar gelebilir. Profesyonel hedefinize ilerlerken ani para akışlarına şahit olabilirsiniz!

No comments:

Post a Comment