Monday, November 21, 2016

21-27 Kasım Haftalık Burç Yorumu21-27 Kasım Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta genelinde tüm burçları genel olarak neler bekliyor?

Salı: ☉→♐,♐☿*♎♃
Salı itibariyle daha iyimser ve hoşgörülü bir ay başlıyor. Bu dönemde benliğimizin özünde maceracılığı hissedeceğiz, uzun mesafeli yolculuklar gündeme gelebilir. Hayat enerjimiz daha doğrudan, dürüst hatta patavatsız bir şekilde akacak. Bilinçli benliğimizle felsefi konulara, yüksek bilgiye ve akademik konulara eğilebiliriz. Ülke genelinde de yabancı ülkelerle ilişkiler ve adalet konusu daha sık gündeme gelecek.

Ayrıca Salı, düşüncelerimizle ve zihinsel aktivitelerimizle büyüme, ufkumuzu genişletme fırsatına sahibiz. Yazılı ve sözlü iletişimimiz sayesinde büyük şanslar yakalayabiliriz. Kontrat imzalamak, anlaşma yapmak için çok olumlu bir gün. Eğitimle, öğrenimle ilgili konularda çok şanslıyız. Yeni bir dil öğrenmeye başlamak için güzel enerjiler var.
Çarşamba: ♐☿☌♐♄ 
Bugün düşüncelerimizde bir ciddiyet hakim. Fikirlerimizi ve becerilerimizi gerçekçilik sınavından geçirip, somut dünyada uygulamakta başarılıyız. Öğrenme konusunda yavaşlıklar yaşayabiliriz, ama disiplinli, gayretli bir planla çok başarılı somut entelektüel sonuçlar almak mümkün.
Cuma: ☌♑♇♎♃ ♑♇,
Bugün haftanın en önemli günü. Gökyüzünde çok zorlayıcı enerjiler hakim. Sevgi ve güç saplantısı fonksiyonları bir birleşim halinde büyümeyi engelliyor. Tutkumuz ve iştahımız çok güçlü. Cinsellikle ilgili gaddarca, acımasız tutumlar ön plana çıkabilir. Dejenere hareketler söz konusu. Cinsel sapkınlıkla ilgili mahkeme konuları gündeme gelebilir. Kişisel düzlemde, kilo alma ve sağlıksız büyümeye tehlikemiz var. İlişkilerde ifrat ve tefrit yaklaşımı ve aşırı kıskançlık sorunları yaşanabilir. Ülkemizin ise açık düşmanlarına karşı dikkatli olması gereken bir gün. Kibri, fanatik tavırları ve manipülasyonu barındıran güç savaşlarına seyirci kalabiliriz.

Cumartesi: ♐☿♈♅
Bugün düşüncelerimizde bir özgürleşme söz konusu. Çok değişik, sıradışı fikirler aniden aklımıza gelebilir. Duygulardan bağımsız, objektif düşünce ve sosyal, insancıl iletişim hakim.

Bu hafta tek tek burçları neler bekliyor?

#KOC Salı itibariyle bir ay boyunca yabancı ülkeler, yabancı uyruklu kişiler, yüksek bilgi ve yüksek öğrenim konuları birinci önceliğinizi oluşturacak. Ayrıca, yabancı uyruklu ortaklarınızla anlaşma yapmak, veya onlardan bir şeyler öğrenmek için doğru zaman. Eşinizle seyahatler gündeme gelebilir. Çarşamba, yabancı ülkeler, seyahatler ve akademik konularda ciddi düşüncelere sahipsiniz ve bunları gerçekçi bir üslupla somut olarak hayata geçirmeye kanalize oluyorsunuz. Cuma, kariyeriniz ve iş ortaklarınızla ilişkinizi zorlayıcı bir gün. Evliler için ise “titr”lerini etkileyebilecek sıkıntılar gündeme gelebilir. Profesyönel hedefleriniz için ihtirasınız, tutkunuz ve iştahınız abartılı bir şekilde artmış durumda ve bu ikili ilişkilerinizin, ortaklıklarınızın gelişmesini engelliyor. İş yerinde ve evlilik ahdinde güç savaşlarına, fanatik yaklaşımlara ve orantısız kıskançlığa dikkat edin. Cumartesi, akademik anlamda müthiş, orjinal fikirlerle karşılaşabilirsiniz. Yabancı ülkelere seyahatler vasıtasıyla özgürleşebilirsiniz.

#BOGA Salı itibariyle bir ay boyunca ortaklı paralar (banka, kredi, borç, borsa, vergi, sigorta, miras), bitişler ve gizli saklı konular birinci planda olacak. Ayrıca, çalışma hayatınızda ortaklı paraların (finansman, kredi) kullanımıyla ilgili anlaşmalara imza atabilir, başkalarının parasını yönetmenin sorumluluğu konusunda önemli bilgiler öğrenebilirsiniz. Çarşamba, derinlerde yatanı araştırmak için ciddi, sorumlu, planlı bir çalışmaya girişiyorsunuz. Yine ortaklı paralar konusunda mantıklı düşüncelerinizi somutlaştırabilirsiniz. Cuma, yurt dışıyla, yüksek öğrenimle ve çalışma hayatınızla ilgili zorlayıcı etkiler var. Yabancı ülkeler veya akademik konuda tutkunuz, iştahınız ve ihtirasınız kabarmış durumda. Bu sorumluluklarımız ve günlük ödevleriniz alanında büyümenizi engelliyor. Uzun mesafeli seyahatlerde, yabancı uyruklu kişilerle, akademik ortamlarda ve ofisinizde güç savaşlarına, manipülasyona, “ya hep ya hiç” yaklaşımına karşı temkinli olun. Cumartesi, spiritüel konularda farkındalık geliştirerek özgürleşebilir, zihinsel dönüşüm  yaşayabilirsiniz.

#IKIZLER Salı itibariyle bir ay boyunca ortaklıklar, uzun süreli bir ilişki, çift olmak ve mahkemeyle ilgili konular ilginizin merkezinde olacak. Ayrıca yaratıcı veya risk içeren konularda ortaklıklara imza atmak için doğru zaman. Romantik yönü güçlü uzun süreli birlikteliklerin başlangıçları için de şanslı bir gün! Çiftlerin ise aşk tazeleyeceği bir süreç. Çarşamba, evlilik veya ortaklık konularında ciddi fikirlerinizi gerçek hayata geçirmeye gönüllü olabilirsiniz. Cuma, ortaklı paralar ve risk konusunda zor bir gün. Başkalarının kaynakları (kredi, borç, banka) konusunda iştahınız, ihtirasınız ve tutkunuz artıyor. Bu konuda aşırı özgüvenle alacağınız riskler büyük kayıplara sebep olabilir. Ayrıca romantik konularda aşırı kıskançlık ve güç savaşlarından imtina edin. Cumartesi, eşinizle iletişiminizi geliştirebilir, arkadaş gruplarınızda, kulüplerde, organizasyonlarda ve derneklerde sosyalleşerek özgürleşebilirsiniz.


#YENGEC Salı itibariyle bir ay boyunca günlük rutininiz, görevleriniz, sorumluluklarınız, hizmet ve sağlık konusu bilincinizin merkezinde olacak. Ayrıca evinizle ilgili sorumluluklarınızda bir artış söz konusu: Evle ilgili yükümlülükleri legal bir prosedüre geçirmek için doğru zaman. Çarşamba, çalışma hayatınızı ve günlük rutininizi ilgilendiren konularda ciddi, sabırlı fikirlerinizi somut, çalışkan bir gayretle hayata geçiriyorsunuz. Cuma, evlilik, ortaklık, aile ve ev konularında zorlayıcı etkiler var. İlişkilerde aşırı tutkulu, ihtiraslı ve iştahlı yaklaşım duygusal büyümenizi engelliyor. İhtirasın kör ettiği gözler, emlak ve tapu gibi konularda çok yanlış kararlara imza atabilir. Arsa, gayrimenkul gibi konularda güç savaşları tehlikesi söz konusu. Cumartesi, çalışma hayatınızla ilgili iletişime ağrılık vermeniz ve yeni bağlantılar kurmanız, kariyer hedeflerinizde size güzel sürprizler sunacak.

#ASLAN Salı itibariyle bir ay boyunca aşk, romantizm dozu yükseliyor. Çocuklarınız, yaratıcılığınız, samimiyetiniz, içinizdeki doğallığı ve sevgiyi dışavurmak birinci konunuz olacak. Yakın çevrenizdeki çocuklarla ilgili güzel, şanslı haberler söz konusu: Özellikle eğitim/öğrenim konusunda güzel bir enerji hakim! Çarşamba, çocuklarınız veya yaratıcılıkla ilgili ciddi düşüncelerinizi organize, metodik bir şekilde somutlaştırıyor, hayata geçiriyorsunuz. Cuma, çalışma hayatınız ve yakın çevrenizle ilgili zor bir sürtüşme söz konusu. İşiniz, görevleriniz ve ofiste çalışkanlığınızla ilgili aşırı ihtiraslı, tutkulu, iştahlı yaklaşımınız yakın çevrenizde yaşamanız gereken genişlemeyi, büyümeyi engelliyor. Faydacılık, çıkarcılık, iletişim ve öğrenme konularında güç savaşları yaşanabilir. Cumartesi, yaratıcı fikirleriniz ve sıcak, dışavurumcu iletişiminiz yabancı ülkelerle ve akademik hayatla ilgili sürprizler sunacak.

#BASAK Salı itibariyle bir ay boyunca aileniz, duygularınız, eviniz, dekorasyonu ve emlakla ilgili konular birinci ilgi odağınız olacak. Ayrıca, ev ve emlak konusunda maddi getirisi yüksek anlaşmalara imza atabilirsiniz. Çarşamba, emlak konusundaki ciddi, gerçekçi düşüncelerinizi fiziki olarak gerçekleştiremeye girişiyorsunuz. Cuma, çocuklarınız ve maddi kaynaklarınızla ilgili zor enerjiler hakim. Çocuğunuz, veya yaratıcı girişimlerinizle ilgili aşırı ihtiraslı, tutkulu ve hırslı yaklaşımınız maddi gelişmenizi engelliyor. Para merkezli manipülasyonlar ve iktidar mücadeleleri cereyan edebilir. Cumartesi, ailenizle ilgili düşünceleriniz ve duygusal iletişiminiz, bazı dönüşümlere yol açacak ve sizi özgürleştirecek.

#TERAZI Salı itibariyle bir ay boyunca kardeşleriniz, yakın çevreniz, küçük dünyanız, mahalleniz ve iletişim konusu birinci önceliğiniz olacak. Ayrıca, bir kontrat imzalamak veya yeni bir şey öğrenmeye başlamak için çok şanslı bir gün! Yakın çevrenizle aranızdaki konuları konuşmak fırsatlar getirerek sizi büyütecek. Çarşamba, öğrenimle ilgili ciddi, sorumlu fikirlerinizi gerçek hayata fiilen geçiriyorsunuz. Cuma, ailenizle aranızda bazı sürtüşmeler cereyan edebilir. Ev, emlak, toprak, arsa, gayrimenkul gibi konularda çok hırslı, iştahlı yaklaşımınız, bireysel gelişmenizin önüne geçiyor ve kişisel büyümenize engel oluyor. Ego bazlı meselelerde güç savaşlarına girebilirsiniz. Cumartesi, yakın çevrenizle iletişiminiz ve öğrenimle ilgili düşünceleriniz sizi ilişkilerinizden özgürleştirecek, bağımsızlaştıracak.


#AKREP Salı itibariyle bir ay boyunca maddi anlamda şanslı bir ay başlıyor. Bu bir ay süresince tüm ilginiz maddi kaynaklarınızı geliştirmek, kendi becerilerinizi artırmak ve gerçek, somut kazançlar elde etmek üzerine yoğunlaşıyor. Ayrıca, bu dönemde “ne verirsen onu alırsın” düsturu sizin için hakim olacak. Muhtaçlara yardım etmek, hastanelerdeki kişilere sevgi ve merhamet göstermek, dua etmek, dilemek size adeta ilahi bir şans olarak geri dönecek. Çarşamba, maddi kazanç getirecek ciddi fikirlerinizi gerçekçi ve planlı bir gayretle hayata geçiriyorsunuz. Cuma, yakın çevrenizle ve öğrenimle ilgili bazı sıkıntılar patlak verebilir. Öğrenim konusunda çok hırslı, tutkulu ve iştahlı bir perspektif sizin aşkın olanla temasınızı, spiritüel gelişmenizi engelliyor. Elinizde olamayan bazı koşullar sizi iktidar mücadelelerinin içine çekebilir. Cumartesi, maddi kazanç niyetiyle bağlantılar kurmak size çalışma hayatınızda güzel sürprizler sunacak.


#YAY Salı itibariyle yeni bir seneye giriyorsunuz. Yeni başlangıçlar yapmanın zamanı! Yeni projeler, girişimler gündeme gelecek. İlginizin merkezi yine sizsiniz: İmajınız, dış görünüşünüz, duruşunuz, tutumunuz, vücudunuz, hayata yaklaşımınız bu bir ay boyunca gözden geçireceğiniz ve mükemmelleştireceğiniz alan! Ayrıca, kişiliğinize uygun hedefinizi belirlemek; ve bu gelecek amaçlarınız için bugün yeni bir şeyler öğrenmeye başlamak, yeni bağlantılar kurmak, akranlarınızdan destek talep etmek size büyük fırsatlar ve şans getirecek! Çarşamba, kişisel meselelerinizi ciddi, gerçekçi düşünüp artık somut bir şekilde hayata geçiriyorsunuz. Cuma, maddi konularda tutkulu, ihtiraslı ve iştahlı yaklaşım gelecek ümitleriniz için büyümenizi ve sosyal çevrelerde genişlemenizi engelliyor. Parayla ilgili savurgan tavırlar, kibir, böbürlenme arkadaş gruplarınızda sürtüşmelere ve kıskançlığa yol açabilir. Cumartesi, kişisel düşüncelerinizi ve bireysel iletişim yöntemlerinizi geliştirmek aşkla ilgili yeni kapılar açacak, olumlu sürprizler getirecek.


#OGLAK Salı itibariyle bir ay boyunca biraz sıkışmış, engellenmiş hissedebilirsiniz. Sanki maddi dünyanın gerçekleri size yetmiyor gibi. Bu bir aydan maksimum fayda sağlamak için biraz ego’dan caymak, sebepsizce tüm varoluşu sevmek, muhtaçlara yardım etmek, biraz inzivaya çekilmek ve bol bol dua etmek en iyisi. Ayrıca, egodan sıyrılmış sözleriniz ve bencillikten arındırılmış iletişim şekliniz size kariyerinizde, ve topluma katkı sağlayacak emeklerinizde büyük şans getirecek. Duayla başlanan somut bir iş veya atılan bir imza profesyönel anlamda sağlıklı büyümeyle ve genişlemeyle sonuçlanacak. Çarşamba, yardım ve hayırseverlik temalı gerçekçi fikirlerinizi metodlu, organize bir çalışmayla hayata geçiriyorsunuz. Cuma, bencilce ihtiraslar, ego kaynaklı iştah ve tutku yüzünden kariyerinizdeki büyümeniz engellenebilir. “Ben, ben, ben” yaklaşımı profesyonel hedeflerinize ket vurabilir, şişirilmiş ego ve abartılı özgüven güç savaşlarına girmeye dünden razı: Siz kontrolü elden bırakmayın! Cumartesi, spiritüel düşünceler sizi duygusal olarak bağımsızlaştıracak! Mistik iletişim yöntemleri ile bilinçaltınızda özgürleşeceksiniz!


#KOVA Salı itibariyle bir ay boyunca ilginizin odağına arkadaş gruplarınız, organizasyonlar, dernekler, sosyal etkinlikler ve gelecek ümitleriniz yerleşiyor. Ayrıca akademik ortamdan tanıdığınız arkadaşlarınızla, veya yabancı uyruklu kişilerden oluşan arkadaş gruplarınızla olumlu iletişim size gelecek ümitleriniz konusunda büyük destek olacak, fırsatlar sunacak. Çarşamba, gelecek ümitleriniz için ciddi, sabırlı ve gerçekçi fikirlerinizi disiplinli bir yaklaşımla fiiliyata geçirmeye başlıyorsunuz. Cuma, sıkıştırılmış iştah, tutku ve ihtiras bir anda patlamaya hazır bir şekilde bekliyor, ve akademik büyümenizi, yurt dışı temelli genişlemenizi tehdit ediyor. Gizli düşmanlarla güç savaşları, manipülasyon oyunları gündeme gelebilir; yabancı uyruklu rakiplerinize karşı temkinli olun. Cumartesi, sosyal bağlantılarınızdaki hareketlenme yakın çevrenizde güzel sürprizler doğuracak: Eğitim ve öğrenimle ilgili fırsatlar var!#BALIK Salı itibariyle bir ay boyunca hedefinize odaklısınız. Topluma bir katkı sağlamak, kamuoyu önünde göz önünde başarılar elde etmek, otorite konumuna gelip statü/itibar kazanmak, belki bir titr veya pozisyon artışı, terfi elde etmek birinci önceliğiniz oluyor. Ayrıca, kariyer hedefleriniz için bazı bitişleri, ve yeniden doğuşları dillendirmek, hatta legal olarak hayata geçirmek çok olumlu olacaktır. Profesyonel amaçlarınız için başkalarının parasını yönetmeyi, kredi/finans gibi konularda iletişim trafiğinizi artırmayı ve genişlemeyi göze almalısınız. Çarşamba, kariyer hedefleriniz için ciddi düşüncelerinizi, ölçülü ve realist bir stratejiyle hayata geçiriyorsunuz. Cuma, farklı olmak, orjinalliğinizi dışa vurmak ve  özgürlük için aşırı şişmiş bir tutku, ihtiras ve iştah söz konusu; ve bu dönüşerek büyüme özelliğinizi engelliyor. “Kendim olmak istiyorum”, “ben farklıyım” konusunda aşırı öz güvenli, kibirli, ve böbürlenen üslubunuz, aslında “yanlış olanla yüzleşip onu hayata kazandırmak” görevinizi ve bu rejenerasyon/geridönüşüm vasıtasıyla yaşayacağınız büyümeyi, genişlemeyi engelliyor. Cumartesi, profesyönel iletişiminiz ve kariyer hedefli düşünceleriniz büyük maddi sürprizlere yol açıyor. Ekonomik bağımsızlığınızı elde ediyorsunuz, veya perçinliyorsunuz!

No comments:

Post a Comment