Wednesday, July 4, 2018

İkinci Yıl Dönümü
Bugün profesyonel olarak Astrolojiye başlamamın ikinci yıl dönümü!

Bu ikinci yılımda da, kendimi bildim bileli merakımı çelen gökyüzünü ve 8 yıldır harita çıkararak haşır neşir olduğum kainatın sembolik dili astrolojiyi aşkla ve özveriyle çalışmaya devam ettim!

Bu sene astroloji öğrenme yolculuğumda çok kıymetli bilgilerle ve fırsatlarla karşılaştım:
- Biri NCGR'da "Saros Döngüleri ve Güneş Tutulmaları", diğeri Galatasaraylılar Cemiyetinde "2018 Yılının Astrolojik Analizi" olmak üzere iki astroloji semineri verdim.
- Dünya çapında prestijli astrologların konuşma yaptığı United Astrology Conference 2018'e katıldım.
- Uluslararası Astroloji örgütü NCGR'ın düzenlediği I.Seviye Sınavını geçip sertifikamı aldım.

Öncelikle nasıl bir astrolog olmak istediğim konusunda beni değerli rehberliği ile aydınlatan, astrolojiyi kaliteli ve akademik bir üslupla yapmak hususunda bana yol gösteren; derinliği, meslek etiği, ahlakı, prensipleri ve duruşuyla bana model olan Hocam Barış İlhan’a çok teşekkür ederim.

Bu bir yıl her hafta katıldığım Harita İlerletme Dersinde bana kattığı değerli öngörü astrolojisi bilgileri için,

6 yılda bir düzenlenen ve dünya çapında tüm saygın astrologların katıldığı United Astrology Conference 2018'e katılıp ufkumu genişletmem ve zenginleştirici bağlantılar kurmam için beni yüreklendirdiği için,

Derslerimizde ve NCGR toplantılarında verdiği hayat bilgeliği dolu derinlikli sohbetleriyle hayat ve anlam konusunda irfan, ilim, anlayış ve perspektif kazandığı için, 

Her zaman araştırmaya, yeni bilgiler edinmeye ve dünya çapında düzenlenen konferansları, yayınlanan kitapları, makaleleri ve sürdürülen tartışmaları takip etmeye teşvik ettiği için Hocam Barış İlhan’a çok teşekkür ederim.

Bu bir yıl boyunca İlhan Astroloji Enstitüsünde Posta ile Eğitimde, Astronomi ve Harita Hesaplama Seminerlerinde çok şey öğrendiğim öğretmenim Ayşem Aksoy'a verdiği değerli bilgiler ve yol göstericiliği için çok teşekkür ederim.

Hiçbir bilgisayar kullanmadan Doğum Haritasını, Progres Haritayı ve Solar Ark Haritaları elle hesaplama becerisi ve Ephemeris kullanarak Transitleri takip etme mahareti kazandırdığı için öğretmenim Ayşem Aksoy'a çok teşkkür ederim.

Harita İlerletme Dersi ve üyesi olduğum NCGR’ın toplantıları sayesinde tanıma fırsatım olan sınıf arkadaşlarıma keyifli sohbetleriyle ve zengin sunumlarıyla bana açtıkları ufuktan dolayı çok teşekkür ederim.

Bir yıl boyunca katıldığım seminerlerde ve United Astrology Conference'da değerli bilgilerini alma fırsatım olan tüm astrologlara teşekkür ederim. Astroloji bilgimin büyük çoğunluğunu hatmettiğim kitaplarına borçlu olduğum ve bu sene yüz yüze tanışma şerefine eriştiğim duayen astrologlar Robert Hand ve Steven Forrest'a çok teşekkür ederim.

İki yıldır analizlerimi ilgiyle takip eden, sorularıyla ve yorumlarıyla beni yeni araştırmalara yönlendiren siz okuyucularıma çok teşekkür ederim.

Benimle doğum haritalarını ve güzel enerjilerini paylaşan çok sevdiğim Aynur Aydın'a ve Aleyna Tilki'ye iyi niyetleri, sıcaklıkları ve içgörüleri için çok teşekkür ederim.

Ben bu üçüncü yılımda da her gün yeni bilgiler öğrenmek için astrolojiyi araştırmaya, klasik ve modern kaynakları taramaya ve transit\tematik analizlerimi sizlerle paylaşmaya devam edeceğim! Umarım bu yıl da astroloji çalışmalarım yepyeni bilgilere, tanışmalara ve yaratımlara şahit olacak!

Efe
4 Temmuz 2018

No comments:

Post a Comment