Monday, July 9, 2018

Venüs Uranüs Üçgeni – 12 Temmuz 2018Kartpostal: "Just Bumming Around in London", Bilinmeyen Tarih


Venüs Uranüs Üçgeni – 12 Temmuz 2018

12 Temmuz Perşembe, sevginin gezegeni Venüs ile bağımsızlığın gezegeni Uranüs arasında şanslı bir üçgen açı gerçekleşecek. Bu açı sevgi paylaşımında özgürleşmeye işaret eder. Bireyliğini ifade ederek ilişki kurmayı gösterir. Bu etki altında ani, sürpriz aşklar gündeme gelebilir. Gezegenlerin bulunduğu toprak burçları Boğa ve Başak, bu sevgi şansının yaşandığı psikolojik süreci gösterir: Bu şans, değer sistemini yeniden tanımlayıp verimli, faydalı bir düzen için hizmet etmeyi gerektiriyor.

Bu açıya verilebilecek yanlış tepkilerden biri bu fırsatı kaçırmak, yani kısaca bugünü uyuyarak ve dış etkenlere karşı duyarsız kalarak geçirmek olacaktır.  Ayrıca, bu açı altında aşırı bağımsızlık isteğini abartmak; ilişkilerde ani bitişleri ve sürpriz ayrılık tehlikesini doğurabilir.

Bu açıya verilebilecek sağlıklı cevap ilişki kurma şekliyle, bağımsızlık isteği arasında sağlıklı bir denge kurmaktır. Çiftlerin birbirlerinin özel alanına saygı gösteriği, bilinen modellerden farklı, yenilikçi, eşit, dengeli, özgür ilişkiler geliştirilmelidir. Bu açının verimli kullanımı, her türlü ortaklıkta geleneksel toplumsal kalıpların dışında düşünmek ve alışılmamış yenilikçi çözümler getirmektir. Bu transit altında medeni, mesafeli, sahiplenmeden sosyal ilişkiler kurulabilir, bu sayede kişiselleşmeden, bireysel seviyede pek çok işbirliği yapılabilir. Özgür ortaklıklar kurulur. Sosyal bağlantılar ve network kurmak, ekip çalışması yapmak için uygun zamandır. Bu  açı arkadaşlarla zaman geçirmeyi, grupsal aktiviteleri artırır. Venüs-Uranüs ikilisi altında sürprizlere, değişime açık olmak gerekir. Bu sürpriz bir aşkı gündeme getirebilir. Venüs Uranüs üçgeninde özgürlükçü/eşitlikçi bir sevgi,  bilinen modellerden farkı bir birliktelik, sıradışı romantizm, özgür aşk ve özgürlüğe değer verme görülürBu psikolojik süreçten gelişiminiz için olumlu istifade etmek istiyorsanız sürprizleri sevmeli, yeniliğe açık olmalı ve daha özgürlükçü ilişkiler kurmalısınız.

Bu açıdan doğum haritasında 2 derece toprak burçlarında (Boğa, Başak ve Oğlak) gezegenleri ve hassas noktaları olanlar çok şanslı bir etki alacaklar.

No comments:

Post a Comment