Thursday, October 25, 2018

Boğa Burcunda Dolunay - 24 Ekim 2018ÖZGÜRLÜĞÜ SABİTLEME ZAMANI

Boğa Burcunda Dolunay -  24 Ekim 2018
Dün, etkileri bir ay boyunca hissedilecek Boğa burcunda bir Dolunay meydana geldi! Dolunayın ana teması, bağımsızlığı, serbestliği, farklılığı ve orijinalliği sağlam bir şekilde yerleştirmektir.
.▪ Bu Dolunayda, sahip olunan maddi kaynakların, nimetlerin ve yeteneklerin farkına varmak gerekir.
.▪ Dolunaya verilecek sağlıklı cevap, bu yetenekleri özgün ve bireyliğe uygun bir şekilde kullanıp verimli olmak, böylece istikrar, güven ve şükür bilinci geliştirmektir.
.▪ Uranüs etkisindeki Boğa Dolunayı farklılığının değerini fark etmeyi talep eder.  Değişik, özgün, farklı ve sıra dışı olarak değer yaratmayı, bu sıfatlarla değerli olduğunu bilmeyi öğretir.
.▪ Dolunay yöneticisi Venüs’ün retro, zararlı ve yanık hali, değerli olma, değer yaratma ve ilişkiler konusunda zorluklara işaret eder.
.▪ Değer, karşıdaki kişiyle kaynaşık, tutkulu, güç savaşlarına meyilli ve takıntılı ilişkilerde arandığında bulunamaz. Değer kendi içindeki cehenneme yapılacak bir yolculukta, “karanlık olana” bakma cesareti geliştirildiğinde, burada kendi özgünlüğünü ve özgürlüğünü keşfedip bunu sağlam bir şekilde inşa ederek fark edilir.
.▪ Dolunayın sağlıklı kullanımı, ilişkide karşı tarafı manipüle etmemek, güç savaşlarına girmemek; bunların yerine herkesi kendi yoluna bırakıp, teslimiyette huzuru ve güveni geliştirmektir.
.▪ Ait olmayı ve paylaşmayı temsil eden Ay/Venüs’ün bağımsızlığın gezegeni Uranüs’le sıkı sert açısı, Dolunayda ilişkilerin ani, beklenmedik çıkışlara ve “bağlanma-özgürlük çatışması” temelli gerginliklere gebe olduğunu gösterir.
.▪ Dolunayda, ilişkilerde bireyliği muhafaza etmek, özgürlük adacıkları oluşturmak ve yoğun, tutkulu paylaşımlarda bilinenden farklı modellere açık olmak gerekir.
.▪1 derece Sabit burçlarda (Boğa, Akrep, Aslan ve Kova) gezegeni olanlar sert, dinamik ve meydan okuyucu bir etki alacaklar.
#Astroloji

#BoğaBurcundaDolunay

No comments:

Post a Comment