Monday, April 8, 2019

Güneş Jüpiter Üçgeni – 14 Nisan 2019

Güneş Jüpiter Üçgeni – 14 Nisan 2019

14 Nisan Pazar, bilincin ışığı Güneş ile genişlemenin gezegeni Jüpiter arasında şanslı bir üçgen açı var. Bu açı özgüvenle sağlıklı büyümeyi gösterir. Fırsatları değerlendirmeye ve potansiyelleri gerçekleştirmeye işaret eder. Gezegenlerin bulunduğu ateş burçları Koç ve Yay, bu sağlıklı büyüme şansının yaşandığı psikolojik süreci gösterir. Bu şansı yakalamak için "ben bunu istiyorum" deyip maceraya atılmak gerekiyor.

Bu açıya verilebilecek yanlış tepkilerden biri kendini büyük görmektir. Fazla özgüven ile tutulamayacak sözler verilebilir. Aşırı iyimserlik duygusuyla ve tembellikle, bugünün sorunları yarına havale edilebilir.

Bu açıya verilebilecek sağlıklı cevap için çok düşünmeye gerek yok; çünkü bu Astrolojinin en iyicil transitlerinden biridir. Bu açı etkinken, çok fazla yorulmadan işlerini halletmek ve isteklerini elde etmek mümkündür. Jüpiter-Güneş ikilisi yüksek miktarda hayat enerjisi ve iyimserlik bahşeder. Otorite konumundaki kişilerle uyumlu ve şanslı ilişkiler kurulabilir. Büyük resmi görmek, gelecek planları yapmak ve potansiyellerin hayata geçirileceği fırsatları değerlendirmek içim mükemmel bir zamandır. Güneş Jüpiter üçgeninde, enerji ve sosyal hayat genişler. Neşe, iyimserlik, şans, kendine güven ve coşkuyla isteklerine ulaşma görülür. Hayat kolay akar, istekler erişilebilir kılınır. Finansal fırsatlar mevcuttur. Bu psikolojik süreçten gelişiminiz için olumlu istifade etmek istiyorsanız, çevrenizdeki fırsatları fark etmeli, iyimserlikle ve özgüvenle potansiyellerinizi gerçekleştirmelisiniz.

Bu açıdan doğum haritasında 24 derece ateş burçlarında (Koç, Aslan ve Yay) gezegenleri ve hassas noktaları olanlar, şanslı bir genişleme fırsatı şeklinde etkilenecek.

No comments:

Post a Comment