Wednesday, April 10, 2019

Jüpiter Retrosu - 10 Nisan 2019 - 11 Ağustos 2019Bugün Jüpiter geri gitmek üzere durdu. 11 Ağustos’a kadar geri gidecek. Bu Jüpiter prensibinin dış dünyada çalışmayacağını gösterir. Genişleme, büyüme, yayılma, güven, inanç gibi fonksiyonlar 4 ay boyunca fiziki dünyada sekteye uğrayacak. Aslında bu sürede Jüpiter içe doğru şişecek. Bu prensipleri iç dünyada gözden geçirmek, düzeltmek, ve retrodan sonra başlayacak şeyler için hazırlık yapmaya seferber etmek gerekir. Yani inançlarını tekrar gözden geçirmek, genişleme şekillerini tekrar düşünmek, nasıl büyüdüğününüm, yayıldığınının bir muhasebesini yapmak ve güven kavramıyla nasıl bir ilişki kurduğuyla yeniden uyumlanmak gerekir.

Bu 4 ay, başlangıç çizgisinde Yay ve Balığın bulunduğu evler ile ilgili dış dünyada sorunlar yaşanabilir. Yukarıda yazan gözden geçirme ve yeniden düzenleme eylemleri bu evlere uygulanmalıdır.

Jüpiter retro yapmak üzere durmuşken, 2019 Analizi serimdeki 3.bölüm “Jüpiter Yayda” yazımı tekrar okumakta fayda var. Jüpiter Türkiye Cumhuriyeti haritasında Başkanı, yönetimi (10.ev) ve orduyu (6.ev) gösterir. Başkanlık sisteminin kendisi (Yükselen Yay) Jüpiter’le sembolize edilir. Retro etkisini ülkede bu konular alır. Jüpiter Yayda yazısını ülke siyaseti ve kişisel hayatınız için tekrar okumanızı öneririm. Yazıyı okurken, yazıda yazanların bu 4 ay retro sebebiyle “dış dünyada engelle karşılaştığı, geri gittiği” ama “iç dünyada tekrar düzenleme yapmak için iyi olduğu” prensibini aklınızda bulundurun.

#Astroloji
#JüpiterRetrosu
#RetroJüpiter
#JüpiterRetro

No comments:

Post a Comment