Thursday, February 13, 2020

Mars Uranüs Üçgeni - 21 Şubat 2020


Mars Uranüs Üçgeni - 21 Şubat 2020

21 Şubat Cuma, mücadelenin gezegeni Mars ile bağımsızlığın gezegeni Uranüs arasında şanslı bir üçgen var. Bu açı başlatılan projelerin özgürleşme şansı içerdiğine işaret eder. Cesurca bireyliği savunmanın ve farklılığını ifade eden hareketler ortaya koymanın çok şanslı sonuçlar doğuracağını gösterir. Gezegenlerin bulunduğu toprak burçları Boğa ve Oğlak, bu dürtüsel bağımsızlık şansının yaşandığı psikolojik süreci gösterir. Kendine has değerler oluşturmak için disiplinli ve azimli bir mücadele vermek gerekir.

Bu açıya verilebilecek yanlış tepkilerden biri sırf farklı olmak için tuhaf hareketlerde bulunmaktır. Bu açı altında ani öfke patlamaları, beklenmedik kavgalar ve sinir tehlikesi mevcuttur.

Bu açıya verilebilecek sağlıklı cevap geleneksel yöntemlerin dışında, yenilikçi modellerle mücadele etmektir. İstenilen şey için bağımsız, duygusuz bir şekilde gerektiğinde aykırı olma pahasına savaşmaktır.  Bu açı etkisinde, bireyliğini tesis etmek için atılganca kendini ortaya koymak gerekir. Farklılığını korkmadan, gözüpek bir şekilde yansıtmak, özgürleşme ve istediğini elde etme şansı yaratır. Oluşan bu açının getirdiği özgürleştirici enerjiyi cesurca inisiyatif almak ve yeni projeleri hayat geçirmek için kullanmak şanslı ve rahatlatıcı olacaktır. Bu şanslı açıdan psikolojik gelişiminiz için istifade etmek istiyorsanız, hayatınızda bir türlü değiştiremediğiniz köhneleşmiş yapıları yıkmaya cesaret edip yeni, özgür modeller için mücadele edin.

Bu açıdan doğum haritasında 3 derece toprak burçlarında (Boğa, Başak ve Oğlak) gezegenleri ve hassas noktaları olanlar çok şanslı bir etki alacaklar.
Sanat: @howiewonder

1 comment:

  1. Merhaba boğa da Chiron Başakta truenode ve Satürn var şanslı etki altında mıyım acaba

    ReplyDelete